Hierarchy Manager (3.0.5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: root
el: ρίζα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: logged in users only
el: μόνο χρήστες που έχουν κάνει είσοδο
