Hierarchy Manager (3.2.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: root
lv: sakne

en: Label
lv: Etiķete

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
