Hierarchy Manager (3.3.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: root
az: əsas

en: ID
az: İD

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
