Hierarchy Manager (3.4.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas
