Hierarchy Manager (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: logged in users only
bo: ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཁོ་ན
