Hierarchy Manager (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Search
ca: Cerca

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Menu tree
ca: Arbre de menú

en: logged in users only
ca: només usuaris identificats

en: Display plugin
ca: Connector de visualització

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ca: <q>Inicieu sessió</q> per a usuaris anònims
