Hierarchy Manager (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: disabled
ro: dezactivat

en: Administration
ro: Administrare

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: logged in users only
ro: doar utilizatorii autentificați

en: Display plugin
ro: Afișați plugin

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ro: <q>Autentificare</q> pentru utilizatori anonimi
