High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
af: Indien jy nie direkte toegang tot die bediener het nie, gebruik hierdie veld om jou logo op te laai.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
af: Merk hier indien jy die tema wil gebruik met die logo wat daarmee verskaf is.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
af: Die pad na die lêer wat jy wil gebruik as jou logo instede van die versteklogo.
