High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sq: Nëse nuk keni hyrje direkte për file në server, përdor këtë fushë për të ngarkuar logo-n tuaj.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
sq: Plotëso kutinë nëse dëshironi që tema të përdorë logo-n e saj të prezgjedhur.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
sq: Pozicioni i file që dëshironi të përdorni si logo në vend të logo-s së prezgjedhur.
