High contrast (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Text
ur: متن

en: Logo path
ur: لوگو کا پاتھ
