High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Text
bs: Tekst

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Select list
bs: Select lista
