High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Links
he: קישורים

en: Text
he: טקסט

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בלוגו שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
he: מיקום הקובץ שבו תרצה להשתמש כלוגו במקום לוגו ברירת המחדל.

en: Logo path
he: נתיב הלוגו
