High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Links
jv: Tautan

en: Text
jv: Teks

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
jv: Yén Sampéyan ora nduwéni hubungan langsung marang server, gunaknā field iki kanggo ngunggah gambar logo.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
jv: Centang nang kene yén Sampéyan pengin tema iki nggunakna logo sing wis ana.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
jv: Path marang berkas gambar Sampéyan sing Sampéyan pengin enggo dadi logo gantiné berkas saka logo gawan.

en: The logo could not be uploaded.
jv: Logo ora bisa diunggah.

en: The custom logo path is invalid.
jv: Path kostum logo ora sah.
