High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Text
lt: Tekstas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo logotipą.

en: The logo could not be uploaded.
lt: Logotipo neįmanoma įkelti.

en: The custom logo path is invalid.
lt: Pasirinkto logotipo adresas klaidingas.

en: Logo path
lt: Logotipo kelias
