High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Links
mr: दुवे

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Logo path
mr: लोगो जेथे आहे त्याचा मार्ग
