High contrast (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Logo path
my: အမှတ်သင်္ကေတ လမ်းကြောင်း
