High contrast (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
am: ቀጥተኛ የፋይል መድረሻ ወደ አገልጋዩ ከሌለህ፤ ይህን መስክ በመጠቀም አርማህን መስቀል ትችላለህ።

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
am: ገጽታውአብሮት የመጣውን አርማ እንዲጠቀም ከፈለክ እዚህ ጋር ጠቅ አድርግ።

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
am: ነባራዊ አርማውን ወደ ሚተካልህ አዲስ አርማ ፋይል የሚወስደው ዱካ።

en: Logo path
am: የአርማ ዱካ
