High contrast (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Links
sk: Odkazy

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Select list
sk: Výberové pole

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sk: Pokiaľ nemáte priamy prístup na server, použite toto pole pre nahratie loga webu na server.

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
sk: Zaškrtnite, ak chcete, aby téma vzhľadu používala logo s ňou dodané.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
sk: Cesta k súboru, ktorý chcete použiť ako logo namiesto základného loga.

en: The logo could not be uploaded.
sk: Logo nemôže byť nahrané.

en: The custom logo path is invalid.
sk: Vlastná cesta k logu je neplatná.

en: Logo path
sk: Cesta k logu
