High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Links
bg: Връзки

en: Text
bg: Текст

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Select list
bg: Избор от списък

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
bg: Щракнете тук, ако желаете темата да използва логото по подразбиране.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
bg: Път към файла, който желаете да ползвате като Ваше лого вместо стандартното изображение.
