High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Links
fi: Linkit

en: Background
fi: Tausta

en: Text
fi: Teksti

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Select list
fi: Valintalista

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fi: Jos sinulla ei ole suoraa yhteyttä palvelimen tiedostojärjestelmään, käytä tätä kenttää logon siirtämiseen palvelimelle.

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
fi: Valitse tämä, jos haluat käyttää teeman mukana tullutta logoa.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
fi: Polku siihen tiedostoon, jota haluat käyttää logona oletuslogon sijaan.

en: The logo could not be uploaded.
fi: Logon lataaminen epäonnistui.

en: The custom logo path is invalid.
fi: Oman logon polku ei kelpaa.

en: Logo path
fi: Logon polku
