High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Links
is: Hlekkir

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Text
is: Texti

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta
