High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​ឯកសារ​ដោយ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ សូម​ប្រើ​វាល​នេះ ដើម្បី​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​របស់​អ្នក​ឡើង ។

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ស្បែក​ប្រើ​ឡូហ្គោ​ដែល​បាន​ផ្តល់​ជាមួយ​វា ។

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
km: ផ្លូវ​ទៅកាន់​ឯកសារ ដែល​អ្នក​ចង់​ប្រើ​ជា​ឯកសារ​រូប​សញ្ញា​របស់​អ្នកជំនួស​រូប​សញ្ញា​លំនាំ​ដើម ។

en: The logo could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​ឡើង​បាន​ទេ ។

en: The custom logo path is invalid.
km: ផ្លូវ​រូប​សញ្ញា​ផ្ទាល់​ខ្លួន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។
