High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
