High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Links
ps: تړوني

en: Text
ps: متن

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ
