High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Links
th: ลิงก์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
th: ถ้าคุณไม่มีสิทธิ์เรียกไฟล์จากเซิร์ฟเวอร์โดยตรง ให้อัพโหลดโลโก้ที่นี่แทน

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
th: ใช้โลโก้ปริยายที่มากับธีม

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
th: ตำแหน่งของไฟล์ที่คุณต้องการใช้เป็นโลโก้ ในกรณีที่ไม่ใช้โลโก้ปริยาย

en: Logo path
th: ตำแหน่งโลโก้
