High contrast (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى
