High contrast (8.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Text
ast: Testu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Select list
ast: Esbilla
