High contrast (8.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Text
eo: Teksto

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Select list
eo: Selekta listo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
eo: Se vi ne havas rektan aliron al la servilo, uzu ĉi tiun kampon por alŝuti vian emblemon.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
eo: Elektu ĉi tie, se vi volas ke la haŭto uzu la defaŭltan emblemon.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
eo: Vojo al la dosiero, kiun vi ŝatus uzi kiel vian emblemon, anstataŭ la defaŭlta emblemo.

en: Logo path
eo: Dosierindikilo de emblemo
