High contrast (8.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Links
et: Lingid

en: Background
et: Taust

en: Text
et: Tekst

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
et: Märgi see, kui tahad, et kasutataks teemaga kaasa pandud logo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
et: Pildifaili asukoht, kui soovid kasutada oma faili vaikimisi logo asemel.

en: The logo could not be uploaded.
et: Logo ei olnud võimalik üles laadida.

en: The custom logo path is invalid.
et: Sisestatud logo asukoht on vale.

en: Logo path
et: Logo teekond
