High contrast (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Links
hr: Poveznice

en: Background
hr: Pozadina

en: Text
hr: Tekst

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Select list
hr: Lista odabira

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu loga.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
hr: Klikni ovdje ukoliko želiš koristiti logo koji je došao uz temu.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
hr: Putanja do datoteke koju želiš koristiti kao logo umjesto zadanog loga.

en: The logo could not be uploaded.
hr: Logo nije mogao biti otpremljen.

en: The custom logo path is invalid.
hr: Putanja do prilagođenog logotipa je nevaljana.

en: Logo path
hr: Putanja loga
