High contrast (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Logo path
hy: Լոգոյի հասցե
