High contrast (8.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Links
be: Спасылкі

en: Text
be: Тэкст

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
be: Калі ў Вас няма простага дасягу да файлавага сэрвэру, то скарыстайцеся з гэтага полю, каб запампаваць лягатып.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
be: Пастаўце тут пстрычку, каб сыстэма карысталася з дапомнага лягатыпу.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
be: Шлях да файлу, які Вы хочаце выкарыстоўваць у якасьці лягатыпу.

en: The logo could not be uploaded.
be: Лагатып не можа быць загружаны.

en: The custom logo path is invalid.
be: Маршрут уласнага лагатыпу няправільны.

en: Logo path
be: Сцежка да лагатыпу
