High contrast (8.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Links
lv: Saites

en: Background
lv: Fons

en: Text
lv: Teksts

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lv: Atzīmējiet šeit, ja vēlaties, lai tēma izmanto noklusēto logo.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lv: Ceļš uz datni, kuru Jūs vēlaties izmantot noklusētā logo vietā.

en: Logo path
lv: Logo ceļš
