High contrast (8.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Text
mn: Текст

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
