Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Mercury
cs: Mercury (Rtuť)

en: Go
cs: Přejít

en: Scheme
cs: Schéma

en: Default
cs: Výchozí

en: Never
cs: Nikdy

en: Basic
cs: Základní

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Plaintext
cs: Prostý text
