Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Mercury
he: כספית

en: Go
he: קדימה

en: Scheme
he: סכמה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Never
he: אף פעם

en: Colors
he: צבעים

en: Basic
he: בסיסי

en: Diff
he: שינוי

en: Processing
he: בתהליך

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Markdown
he: הוזלה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: Idea
he: רעיון

en: Java
he: ג'אווה
