Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Mercury
hi: पारा

en: Go
hi: चले जाओ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Colors
hi: रंग

en: Basic
hi: सामान्य

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: cURL
hi: कर्ल

en: Twig
hi: ट्विग
