Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Mercury
ja: マーキュリー

en: Go
ja: 実行

en: Scheme
ja: スキーマ

en: Default
ja: デフォルト

en: Never
ja: なし

en: Basic
ja: 基本

en: Diff
ja: 差分

en: Processing
ja: 処理中

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: R
ja: ランド

en: Properties
ja: プロパティー
