Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Default
sl: Privzeto

en: Never
sl: Nikoli

en: Basic
sl: Osnovno

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Default theme
sl: Privzeta tema
