Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Mercury
sv: Kvicksilver

en: Go
sv: Gå till

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Default
sv: Förvald

en: Never
sv: Aldrig

en: Colors
sv: Färger

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Diff
sv: Skillnad

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Dark
sv: Mörkt

en: Mocha
sv: Mocka
