Highlight Js syntax highlighter (1.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
