Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Colors
bs: Boje

en: Basic
bs: Obični

en: Processing
bs: Procesujem

en: Tomorrow
bs: Sutra

en: Dust
bs: Prašina
