Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Mercury
eo: Merkuro

en: Default
eo: Defaŭlto

en: PHP
eo: PHA

en: Never
eo: Neniam

en: SQL
eo: SML

en: Processing
eo: Traktante
