Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Go
et: Mine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: BBCode
et: BB-kood

en: Basic
et: Lihtne

en: Processing
et: Töötlemine

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Properties
et: Omadused

en: Tomorrow
et: Homme

en: Access logs
et: Kasutuslogid
