Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Mercury
eu: Merkurio

en: Go
eu: Joan

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Basic
eu: Basikoa

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Idea
eu: Ideia

en: Tomorrow
eu: Bihar
