Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Go
hr: Idi

en: Default
hr: Zadano

en: Never
hr: Nikada

en: Basic
hr: Osnovno

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Default theme
hr: Zadani predložak
