Highlight Js syntax highlighter (1.1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Mercury
ta: பாதரசம்

en: Go
ta: செல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Never
ta: இல்லை

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: SQL
ta: எஸ்க்யூஎல்

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்

en: Properties
ta: பண்புகள்
