Highlight Js syntax highlighter (1.1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Mercury
dz: དངུལ་ཆུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: SQL
dz: ཨེསི་ཀིའུ་ཨེལ་
