Highlight Js syntax highlighter (1.1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Mercury
oc: Mercuri

en: Go
oc: Anatz

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Default
oc: Per defaut

en: Never
oc: Pas jamai

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Properties
oc: Proprietats
