Highlight Js syntax highlighter (1.1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Mercury
te: మెర్క్యురీ

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Scheme
te: పథకం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం
